Competitie

Pupillen 33 - Haantjes Oudenaarde 65
05/02 11:00

We kregen de Haantjes uit Oudenaarde op deze koude zondagochtend op bezoek. De spelers mochten zich beginnen opwarmen in een frisse sporthal. Gelukkig voor de supporters was de kantine reeds lekker warm en was er overheerlijke warme koffie aanwezig. (Koffiezet apparaat was gelukkig getest op mensen).

Het eerste kwart begon en het spel ging op en neer. Onze defence was niet altijd geconcentreerd waardoor de tegenstander te gemakkelijk kon scoren maar door fast-breaks van Lara en Iris en een driepunter van Shelsea konden we steeds in de buurt blijven van onze tegenstander. Het was mooi basket maar de sfeer zowel in de tribunes als op het veld was zeer gespannen. Eindstand van dit leuke kwarter 11 – 12 in het voordeel van de Haantjes.

Het tweede kwart begonnen op hetzelfde élan en zagen we mooi basket. Om onze tegenstander tegen te houden waren we weer genoodzaakt om ze foutief at te stoppen waardoor Lara reeds op 3 persoonlijke fouten kwam. Tijdens een duel zwikte Shelsea haar voet gelukkig zonder erg waardoor ze de tweede helft weer volop kon meedoen. De drk werd groter van de tegenstander en we konden jammer genoeg niet altijd de juiste oplossing vinden. We leden veel balverlies waar de haantjes volop van profiteerden. Eindstand tweede kwart 21-30.

De strijdbijl hadden onze dames nog niet opgeborgen waardoor we weer een ploeg zagen die er volop voor ging in het begin van het derde kwart. De tegenstander had reeds na enkele minuten 5 fouten waardoor we de kans kregen om verschillende vrijworpen om te zetten maar helaas zonder succes. Onze vrijworpen blijven een aandachtspunt voor onze dames. De haantjes scoorden wel hun kansen waardoor ze iets verder uitliepen op ons. Eindstand van het derde kwart 27 – 44.

Het vierde kwart was er teveel voor onze dames. We leden veel balverlies en het samenspel van de eerste 2 kwart was volledig zoek. We vonden elkaar niet meer en lieten de bal niet genoeg circuleren waardoor de verplicht werden 1 tegen 1 te gaan maar helaas zonder succes. De tegenstander profiteerde voluit van de balverliezen en wist zo zijn voorsprong uit te breiden. Jammer dat we zo deze wedstrijd moeten beëindigen gezien we hem zo goed begonnen hadden.
Eindstand 33 – 65.

Volgende week spelen we tegen Zelzate op zondag om 12 uur. Laten we allemaal meegaan om onze dames naar de overwinning te helpen.

Lisa, Zena, Lara (10), Sara (2), Shelsea (9), Janice, Kyara (4), Iris (8)

 Terug 

 
Copyright Basket Meetjesland -  Gebruiksovereenkomst  -  Privacybeleid  -  Inloggen  Powered by